ILPEA Sp. z o.o. to światowy lider w produkcji wyrobów i komponentów z gumy oraz tworzyw sztucznych, przeznaczonych dla przemysłu motoryzacyjnego i AGD.

Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Operator Wózka Widłowego – Magazynier

ZADANIA:

  • Załadunek i rozładunek transportów: produkt gotowy, surowce, opakowania zwrotne;
  • Wprowadzanie transportów z kart spedycyjnych;
  • Dostarczanie surowców i opakowań na produkcję;
  • Przygotowywanie dokumentów w systemie komputerowym.

WYMAGANIA:

  • Uprawnienie do obsługi wózków widłowych;
  • Podstawowa wiedza z zakresu obsługi komputera;
  • Uczciwość, rzetelność, pracowitość;
  • Chęć do pracy;
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe.

OFERUJEMY:

  • Szkolenia pod nadzorem wysoko wykwalifikowanej kadry oraz szansę zdobycia pierwszego doświadczenia w obszarze utrzymania ruchu;
  • Możliwość zdobycia uprawnień specjalistycznych;
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania;
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe oraz współfinansowaną kartę Multisport;
  • Darmowy dowóz do pracy z terenów gmin Milicz, Krosnice, Sośnie.

Dodatkowe informacje można uzyskać dzwoniąc na podany numer telefonu:
(71) 399 65 05 lub (71) 399 65 27
Osoby zainteresowane ofertą proszone są o dostarczenie swojego CV lub kontakt osobisty
na adres
ILPEA Sp. z o.o.
Wojska Polskiego 1
56-416 Twardogóra

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy.
Uprzejmie informujemy, iż nadesłanych ofert nie zwracamy.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ilpea Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.