Miło nam poinformować, iż po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem PRS Green Label, który potwierdza, że Ilpea Sp. z o.o. to firma, która dba o środowisko naturalne. Certyfikat przyznawany jest przedsiębiorcom w uznaniu za ich wkład w propagowanie idei zrównoważonego rozwoju m.in. poprzez korzystanie z systemu palet zwrotnych.

Dziękujemy!

 

W 2022 roku uzyskaliśmy Certyfikat ISO 14001: 2015 dotyczący Systemu Zarządzania Środowskowego.  Jesteśmy dumni z dołączenia do grona firm świadomych swojego oddziaływania na środowisko, chcących prowadzić swoją działalność jednocześnie sukcesywnie niwelując jej negatywny wpływ na środowisko.

W firmie Ilpea wdrożone zostały zasady norm IATF 16949, które są potwierdzane corocznymi auditami oraz certyfikatami uzyskanymi przez Naszą firmę.

Norma IATF (poprzednia nazwa ISO/TS 16949) jest techniczną specyfikacją ISO, która konsoliduje w ramach jednej normy wymagania istniejących już amerykańskich, niemieckich, francuskich i włoskich systemów zarządzania jakością w branży motoryzacyjnej.

Certyfikat IATF jest wymagany dla wszystkich producentów oraz dostawców zrzeszonych w IATF.
Posiadanie certyfikatu jest wymagane od wszystkich uczestników łańcucha dostaw w przemyśle motoryzacyjnym.